Domek Zośka

Cena od 650 zł/noc

Zośka to domek naszej starszej córki i to ona wybrała przewodni kolor – zieleń. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym do wspólnego biesiadowania dla 8 osób. Jest to strefa wypoczynkowa i dzienna z klimatycznym piecykiem peletowym. Kanapa w nocy może służyć do spania dla dwóch osób. Na górze jest duży pokój dziecięcy dla 4 osób, z któego przechodzi się bezpośrednio do małej dwuosobowej sypialni. Na tarasie znajduje się stół i krzesła/leżaki dla 8 osób.

Co znajdziesz w domku?

salon z kanapą z możliwością spania dla dwóch osób
piecyk opalany peletem
aneks kuchenny z płytą indukcyjną i zmywarką
łazienka z prysznicem
sypialnia dla dwóch osób (łóżko o szerokości 140 cm)
pokój dziecięcy z dwoma piętrowymi łóżkami dla 4 osób
taras z meblami ogrodowymi
ognisko z paleniskiem

W kuchni znajduje się kuchenka indukcyjna dwupalnikowa, lodówka i zmywarka. W łaziencje jest prysznic. Salon to narożna kanapa z powieżchnią spania 140 cm x 200 cm, stołem i 4 krzesłami. Na dole jest szafa z wieszakami na ubrania. W pokoju dziecięcym są 2 łóżka piętrowe dla 4 dzieci. Jest tu stół z 4 krzesłami i zabawki do aktywnego i twórczego spędzania czasu. W małej sypialni znajbuje się łóżko o powierzchni 140 cm x 200 cm.

W domku jest klimatyzacja.

Przed domem jest duży, zadaszony taras z zestawem mebli wypoczynkowych, które w ciepłym okresie jest idealnym miejscem na posiłek czy kawkę.

Zwierzęta kochamy, ale nie akceptujemy ich przyjazdów do naszych domków.

Galeria